Yukies Dry Brush
Száraz testkefe a sima sziluettért
11.366 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Normál bőrre és narancsbőrre
- A bőr feszesítésére és tónusosabbá tételére
- Gyengéden peelingező és pórusfinomító
- Támogatja a bőr saját regenerációját
- Anyaga: bükkfa és tampico-rostok
-
Vegán -
Állatokon nem tesztelt
Kapcsolódó termékek
Leírás
A YUKIES Dry Brush lendületet visz az ápolási rutinjába, és tetőtől talpig vitalizált testérzetet ajándékoz Önnek. A gyengéd száraz masszázs révén felpörgeti a keringést a testében, ami elősegíti a salakanyagok természetes távozását. Ezzel egyidejűleg a kefe megszabadítja a bőrt a zavaró bőrkeményedésektől, megnyitja az eltömődött pórusokat, és érezhetően finomítja a bőrképet. Az eredmény? Feszesebb, bársonyosan puha finish, amely belülről fakadó ragyogást kölcsönöz Önnek.
Már reggelente 5-10 perc elegendő ahhoz, hogy felébressze az energiatartalékait, és új szintre emelje a testérzetét. Emellett a kezelés tökéletesen előkészíti a testét: egy rövid zuhanyozás után a bőre különösen jól befogadja a következőkben alkalmazott ápolótermékeket. Kényeztesse magát ezzel a beauty-boosttal, és érezze a különbséget közvetlenül a bőrén!
Alkalmazás:
- Száraz bőrön alkalmazandó - a legoptimálisabb zuhanyozás előtt.
- Körkörös mozdulatokkal haladjon végig a száraz bőrön (leginkább a combokon és a fenék tájékon), miközben gyengéd nyomást fejt ki.
Megjegyzés: Ne alkalmazza irritált bőrön.
Anyag: Minősített bükkfa és 100% tampico rostok
| Cikkszám: | YU-Y-Burst-1 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 180018590074 |
| Gyártói szám: | Y-Burst-1 |
| Márka: | Yukies |
| Terméktípusok: | Kiegészítő |
| Bőrtípus: | Normál bőr |
| Tuljadonságok: | Vegán, Állatokon nem tesztelt, Pórusfinomító, Anti-Cellulite, Feszesítő |
| Alkalmazási terület: | Test |
| Speciálisan: | Nőknek, Férfiaknak |